حضرت على (ع) فرمودند: در بين مردم آن كس از همه قوى تر است كه تسلطش بر هواى نفس خويش، بيشتر باشد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آرشیو خبر » تاتارکوراش » ورزش آقایان
  • شناسه : 223
  • 06 جولای 2019 - 16:57
  • 282 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : مرتضی احمدی
قهرمانی تیم «قزاق کورس» خراسان رضوی در رقابتهای کشوری
قهرمانی تیم «قزاق کورس» خراسان رضوی در رقابتهای کشوری
دبیر هیات جودو، جوجیتسو و کوراش استان خبر داد:

قهرمانی تیم «قزاق کورس» خراسان رضوی در رقابتهای کشوری

راه یابی دو ورزشکار خراسان رضوی به تیم ملی «قزاق کورس» اعزامی به آسیا

به گزارش روابط عمومی هیات ، جواد سرمدی گفت: دومین دوره رقابتهای قهرمانی «قزاق کورس» مردان کشور روز گذشته ۱۴ تیرماه با شرکت ۸ تیم از استانهای مختف در سالن امام علی(ع) شهر ری تهران برگزار شد.
وی افزود: تیم «قزاق کورس» خراسان رضوی که با هدایت مهدی دلفراز مربی قوچانی ارزنده جودو، کوراش استان به این رقابتها اعزام شده بود با کسب ۲ مدال طلا و ۴ برنز و بیشترین امتیاز از نظر تیمی به مقام قهرمانی کشور دست یافت.
دبیر هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی بیان کرد: مجتبی اسکندی و احمدیزدان پناه ورزشکاران ارزنده استان با کسب مدال طلا اوزان ۶۰ و ۱۰۰ کیلوگرم این رقابتها که انتخابی تیم ملی نیز محسوب میشد، مجوز همراهی تیم «قزاق کورس» ایران در رقابتهای آسیایی را بدست آورند.
وی خاطر نشان کرد: علی واحدی، مصطفی اسکندری،مجتبی زمانی، حسن قربانی ثانی نیز به ترتیب در اوزان ۶۶، ۸۱، ۹۰ و ۱۰۰ کیلو گرم سوم شدند و مدال برنز دومین دوره رقابتهای «قزاق کورس» قهرمانی کشور را کسب کردند.
دبیر هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی ادامه داد: «قزاق کورس» رشته ای شبیه به کوراش وبا تفاوت در لباس و برخی قوانین به عنوان ورزش رسمی کشور قزاقستان شناخته می شود که به تازگی ساماندهی آن به انجمن کوراش هیاتهای جودو درسطح کشور واگذار شده است.
سرمدی با ابراز امیدواری به کسب مدال توسط ۲ نماینده ملی پوش قزاق کورس در مسابقات آسیایی مغولستان خاطر نشان کرد: با توجه استعدادهای فراوان این رشته دربین جامعه جودو و کوراش خراسان رضوی و شباهت آن به آنهت، قطعا درآینده شاهد موفقیتهای ورزشکاران استان دراین رشته ورزشی خواهیم بود ./م.ا/۱۰۰۰/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*