حضرت على (ع) فرمودند: در بين مردم آن كس از همه قوى تر است كه تسلطش بر هواى نفس خويش، بيشتر باشد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آرشیو خبر » اسلایدر » جودو » سرخط خبر » کمیته آزمون » ورزش آقایان
  • شناسه : 691
  • 06 دسامبر 2019 - 22:53
  • 439 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : محمد درویشی
  • منبع : روابط عمومی هیات جودو خراسان رضوی
عباس صلاتش پور از برگزاری آزمون کمربند مشکی یک تا سه به میزبانی هیات جودو خراسان رضوی خبر داد (گزارش تصویری)
عباس صلاتش پور از برگزاری آزمون کمربند مشکی یک تا سه به میزبانی هیات جودو خراسان رضوی خبر داد (گزارش تصویری)
آزمون یک تا سه برگزار شد

عباس صلاتش پور از برگزاری آزمون کمربند مشکی یک تا سه به میزبانی هیات جودو خراسان رضوی خبر داد (گزارش تصویری)

آزمون کمربند مشکی دان یک تا سه خراسان رضوی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هیات جودو خراسان رضوی ، بیش از ۸۰ جودوکار متقاضی کمربند مشکی دان یک تاسه در دو روز پس از آموزش و آزمون ، به کار خود پایان دادند .

عباس صلاتش پور ، ریاست کمیته آزمون هیات جودو خراسان در مصاحبه با روابط عمومی هیات استان از افزود  : با توجه به اهمیت و ضرورت برگزاری این آزمون ، سعی شد برخلاف تمامی ادوار گذشته ، در وهله اول تغییرات جزئی در کادر برگزاری انجام دهیم که با بهره گیری از استاد بزرگ اصغر دهقان ،اساتید : سید عظیم احمدی ، سید رسول زارع شخصی ، حمید علیزاده ، رضا جاوید ، توانستیم با برگزاری چندین جلسه فنی سعی کردیم در نحوه آزمون نیز تغییراتی انجام بدهیم .

صلاتش پور افزود : خوشبختانه با تغییرات فنی در آزمون ، همه ی متقاضیان از این نحوه برگزاری بشدت راضی و حتی اساتید آنها نیز شخصا درخواست کرده که این روند برگزاری کماکان برقرار باشد ، چون با اینگونه نظم و انضباط هم مربی و هم خود فرد سعی میکند نسبت به ارتقا فنی خود قدم بردارد .

صلاتش پور اشاره کرد : در این دوره سعی کردیم آموزش کاتا و تکنیک به بهترین نحو انجام گیرد تا بتوانیم نسبت به رفع اشکال آنها اقدام نماییم که این مهم توسط اساتید جاوید و احمدی با اهمیت و دقت نظر خاصی انجام پذیرفت و پنجشنبه ۱۴ آذر آموزش ۶ ساعته انجام گرفت و پس از آن فورا آزمون دان بصورت نمره ای(جهانی ) برگزار گردید و این آزمون تا ساعت ۱۰ شب به طول انجامید .

صلاتش پور اضافه نمود : در روز جمعه ۱۵ آذر نیز آزمون در بخش تکنیک و تاکتیک ادامه داشت و در پایان آزمون خاتمه یافت و طبق نظر کمیته آزمون،پس از جمع نمرات ، اعلام نظر نهایی در همین کانال انجام خواهد گرفت .

صلاتش پور در پایان اشاره داشت : در اینجا از شخص ریاست محترم هیات جودو جناب آقای امیر فخریان و دبیر محترم ایشان استاد دوشنگی که با صبوری و همدلی ، کمال همکاری را جهت برگزاری این آزمون که در سطح بسیار بالا به کار خود پایان داد تشکر مینمایم و به آینده اینگونه آزمون ها بسیار امیداورم .

 

 

                    IMG_E7874

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*