حضرت على (ع) فرمودند: در بين مردم آن كس از همه قوى تر است كه تسلطش بر هواى نفس خويش، بيشتر باشد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آرشیو خبر » اسلایدر » جودو » سرخط خبر » ورزش آقایان
  • شناسه : 614
  • 11 نوامبر 2019 - 14:21
  • 475 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : محمد درویشی ،روابط عمومی هیات جودو خراسان رضوی
  • منبع : روابط عمومی هیات جودو خراسان رضوی
احمد امیرفخریان از اعزام تیم جودو جوانان خراسان رضوی به مسابقات کشوری خبر داد
احمد امیرفخریان از اعزام تیم جودو جوانان خراسان رضوی به مسابقات کشوری خبر داد
اعزام تیم جودو جوانان خراسان رضوی

احمد امیرفخریان از اعزام تیم جودو جوانان خراسان رضوی به مسابقات کشوری خبر داد

اعزام تیم جودو جوانان خراسان رضوی

احمد امیرفخریان از اعزام تیم جودو جوانان خراسان رضوی به مسابقات کشوری خبر داد .

احمد امیر فخریان ریاست هیات جودو خراسان رضوی طی مصاحبه با روابط عمومی هیات جودو اشاره نمود : این تیم که هدایت آن توسط قهرمان ایران و جهان استاد امیر قاسمی نژاد اداره میشود ، با انتخاب هشت جودوکار و پشت سر گذاشتن اردوی های منظم جهت آماده سازی در روز یکشنبه ۱۹ آبان به کار خود پایان داد .

امیر فخریان افزود : جودوکاران این تیم متشکل از : امیر حسین عباسی در وزن ۵۵ کیلوگرم  – ابوالفضل عیسی زایی در وزن ۶۰ کیلوگرم – حسین رضازاده در وزن ۶۶ کیلوگرم – وحید جدی در وزن ۷۳ کیلوگرم – امین کامیابی در وزن ۸۱ کیلوگرم – در وزن ۹۰ کیلوگرم – علی پرهیزگار در وزن ۱۰۰ کیلوگرم – فرزین شاهباز در وزن +۱۰۰ کیلوگرم هستند که غالبا از ملی پوشان جودو میباشند و آقایان پرهیزگار ، کامیابی ، عیسی زایی از قهرمانان آسیا نیز در این تیم حضور دارند  .

امیر فخریان اشاره کرد : با توجه به اینکه در رده نونهالان و نوجوانان طبق یک کار کارشناسی بهمراه تیم دو مربی نیز حضور داشتند و نتیجه مثبتی نیز این رویکرد داشت ، این مهم را نیز در جوانان تکرار و با بکار گیری دو مربی اساتید : حسن رجبی و جواد بابادی و سرپرستی آقای محمد گروهی به تقویت این تیم کمک گرفته شد .

فخریان گفت : در این دوره از مسابقات آقای مهدی منیری نیز بعنوان نماینده داوران استان در مسابقات کشوری نیز قضاوت خواهد کرد .

فخریان در پایان افزود : امیداوریم بتوانیم با توجه به کسب سکوی قهرمانی در نونهالان و نوجوانان سه گانه قهرمانی در جوانان را نیز تکرار نماییم ، هرچند که رقبای ما هم اردو های خوبی را برای مسابقات برنامه ریزی نموده .

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*